Dbaj o swoje zdrowie

Jak schudnąć szybko i tak, by zachować efekty ćwiczeń i diety na długo? Wiele ludzi twierdzi, że jest to tajemnica gwiazd, niedostępna dla „zwyczajnych śmiertelników”. My znamy jednak przepis na świetną sylwetkę bez wielu wyrzeczeń

Aby schudnąć bez efektu jojo i cieszyć się tym przez długi czas powinniśmy nie tylko przestrzegać diety, ale także ją pokochać. Co to znaczy? Przynajmniej tyle, że nie powinna ona trwać w pewnym konkretnym okresie , ale być naszą przyjaciółką przez całe życie. Wiąże się to głównie ze znajomością pojęcia wysokokaloryczne produkty, których powinniśmy unikać.

 

Są to głownie fast foody, które mimo dostępności i niskiej ceny negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Słodycze również nie są ubogie w kalorie, tak samo jak tradycyjne przysmaki świąteczne. Oczywiście nie znaczy to, że powinniśmy całkowicie usunąć je z naszej diety, a jedynie pamiętać o spożywaniu ich w odpowiednich ilościach. Jeżeli nie jesteśmy świadomi, co znaczy odpowiednia ilość powinniśmy udać się do dietetyka, aby ułożył nam odpowiednio zbalansowaną dietę, która nie będzie katorgą lecz przyjemnością.

You may also like...